Zoek op trefwoord

Selectie verfijnen

Alle vacatures Snelle Wiel - Bestronics / Fractury Dak van Netersel (1)

Fractury Dak van Netersel is een onderdeel van de mountainbike (MTB)-faciliteiten van de wielerclub Snelle Wiel - Bestronics. Het is een MTB-parcours van ca. 5,2 km lang dat deels gerealiseerd is op een oude vuilnisbelt even ten zuiden van Netersel.

Omschrijving:
Het parcours is bedoeld als trainingslocatie voor de MTB-leden van Snelle Wiel - Bestronics, maar is ook vrijelijk toegankelijk voor andere mountainbikers.

De belangrijkste taak van Fractury Dak van Netersel is het bieden van een uitdagende maar verantwoorde trainingslocatie voor mountainbikers in het algemeen.

Met uitdagend wordt bedoeld een parcours dat als zeer moeilijk ("zwart") is geclassificeerd door de wielersportbond NTFU. Het doel hiervan is de MTB-sport in Nederland en de leden van Snelle Wiel - Bestronics in het bijzonder naar een hoger niveau te tillen en daarmee aansluiting bij de Europese top te bewerkstelligen.


Vrijwilliger trailcrew

Het onderhouden, verbeteren en veilig houden van het mountainbike (MTB) parcours Fractury Dak van Netersel.

lees meer >>

Organisatie gegevens

Snelle Wiel - Bestronics / Fractury Dak van Netersel
Postbus 108
5530 AC Bladel
info@hetsnellewiel.nl

Contactpersoon

Contactpersoon Piet de Looff
Telefoon: -
Email: pietdelooff@planet.nl

Locatie

Locatie MTB-parcours Dak van Netersel
Heike
5534 AA Netersel

Snelle Wiel - Bestronics / Fractury Dak van Netersel

Organisatie actief sinds: 03-06-2026
Organisatie goedgekeurd op: 03-06-2026

Beheerder: Vrijwilligersbureau Bladel, info@vrijwilligersbureaubladel.nl