Zoek op trefwoord

Selectie verfijnen

Alle vacatures Humanitas Rijnland (5)

Humanitas komt op voor een samenleving waarin mensen actief vorm geven aan hun eigen leven en verantwoordelijkheid nemen voor het samenleven met elkaar. Deze humanistische uitgangspunten vertaalt Humanitas in diensten van-mens-tot-mens.

Omschrijving:
Humanitas biedt verschillende programma's binnen de thema's Verlies, Eenzaamheid, Thuisadministratie, Detentie, Opvoeden en Opgroeien.

Home-Start Duin -en Bollenstreek/Ondersteunen bij opvoeding

Ouderschap is bijzonder mooi, maar soms ook bijzonder zwaar. Vanuit Home-Start bied je steun aan ouders met jonge kinderen die het tijdelijk wat zwa

lees meer >>

Wordt vrijwillig co÷rdinator Thuisadministratie bij Humanitas in Hillegom of Lisse

Vind je het leuk om mensen met geldzorgen te helpen om hun financiŰn op de rit te krijgen? En wil je vrijwilligers begeleiden in hun werk?

lees meer >>

Help mensen met hun administratie bij Humanitas

Vind je het leuk om mensen met geldzorgen te helpen om hun administratie op orde te krijgen? Wij zoeken vrijwilligers die anderen willen helpen.

lees meer >>

Home-Start Leiden en Leidse regio/opvoedondersteuning

Opvoedingsondersteuning bieden aan ouders met kinderen tot 18 jaar.

lees meer >>

vrijwilliger Humanitas Steun bij Rouw en Verlies

Wij zoeken een nieuwe vrijwilliger Steun bij Verlies Humanitas Rijnland om ons team uit te breiden.

lees meer >>

Organisatie gegevens

Humanitas Rijnland
Oude Rijn 44b
2312HG Leiden
Telefoon: 0682012869
www.humanitas-rijnland.nl
rijnland@humanitas.nl

Contactpersonen

Contactpersoon Martine Scholtes
coordinator vrijwilligerswerk
Telefoon: 0635118626
Email: m.scholtes@humanitas.nl

Contactpersoon Hafina Feilhauerova
Co÷rdinator Steun bij Verlies
Telefoon: 0624366768
Email: h.feilhauerova@humanitas-rijnland.nl

Contactpersoon Angela Selhorst
Coordinator Thuisadministratie
Telefoon: 06-82012869
Email: ta.leiden@humanitas.nl

Contactpersoon Hanneke Kuipers
Telefoon: 06-82012869
Email: h.kuipers@humanitas.nl

Contactpersoon Ingrid Houben
Telefoon: 06-28621740
Email: i.houben@humanitas.nl

Contactpersoon Orpen Duregger
coordinator vrijwilligerswerk
Telefoon: 0610985673
Email: o.duregger@humanitas.nl

Contactpersoon Marrit Schapendonk
Co÷rdinator Home-Start
Telefoon: 0649040990
Email: m.schapendonk@humanitas.nl

Locaties

Locatie Home-Start Duin- en Bollenstreek
Jan van Brabantweg 79
2171 HC Sassenheim
Telefoon: 0628621740
i.houben@humanitas.nl

Locatie Humanitas Steun bij verlies
afdeling Rijnland
Rijnland
Telefoon: 0613123575
steunbijverlies@humanitas-rijnland.nl

Locatie Home-Start Leiden en Leidse regio
Parmentierweg 49
2316 ZV Leiden
Telefoon: 0850448400
o.duregger@humanitas.nl/m.scholtes@humanitas.nl

Locatie Thuisadministratie
Oude Rijn 44b
2312HG Leiden
Telefoon: 06-82012869

Humanitas Rijnland

Organisatie actief sinds: 03-04-2018
Organisatie goedgekeurd op: 14-10-2020

Beheerder: DVVb, Jan@dvvb.nl